gry dla autystycznych dzieci

gry dla autystycznych dzieci

Oznacza to, że należy także spróbować odpowiedzieć w tym samym czasie każdego dnia. Czytelnicy będą lepiej zapoznać się z harmonogramem i sprawdzić swój blog w odpowiednim czasie. Pora dnia nie jest tak istotna, gdyż w swojej konsystencji delegowania.

Od teraz masz wysokiej jakości treści i regularny harmonogram księgowania, nadszedł czas, aby zwiększyć ruch na swoim blogu. Czytelnicy zrobi wiele, aby promować swój blog po prostu mówiąc swoich przyjaciół. Nie licz na to sam! Trzeba zrobić kilka dodatkowych prac.

Po wysłaniu, upewnij się ustawić swój blog do „ping” blogach strony śledzące każdy razem, gdy dodajesz nowy wpis. Potraktujcie to jako środek do uzyskania ich uwagę. Ping mówi: „Hej, właśnie dodał nowy wpis”. Alternatywą do automatycznego pingowania z bloga jest wykorzystanie pingomatic.com. Jest to miejsce idealne do automatycznego ping każdy powinien powiadomić swojego nowego posta i zajmuje tylko kilka minut, aby osiągnąć.

Tip # 3: Wspomnij bloga gdzie można

Wzmianka adres bloga w wierszu podpisu e-mail, na forach gdzie można zakładać, na wizytówkach, na etykietach adresowych oraz w rozmowach z kimś spotkać. Użyj slogan pod adresem bloga dalszego zachęcić ich do odwiedzenia. Kopalnia brzmi:

Michele Schermerhorn

http://www.imarketblog.com

Impertynencki mało marketing blog

Poza prostu wymienić swój blog w formie pisemnej i rozmowy, trzeba aktywnie uczestniczyć w społeczności blogów też.

Porada 4: Udział w blogosferze

Angażować się w blogach innych osób. Odwiedź blogi, które Cię interesują i są zgodne z ogólnym tematem bloga. Następnie pozostawić przemyślane komentarze. Prawie każda opcja komentarz na blogu cudzego pozwoli odpowiedzieć na swoim blogu URL i swój adres e-mail. Pomoc innych blogerów się z ruchu i będą ci pomóc.

Jeśli blogger naprawdę lubi swoją stronę, to doda do swojego blogu.
Artykuł napisany przez: