gry online strzelanki

gry online strzelanki

Można z DubLi Aukcje być uważany Hazard pod nami Gambling Law

W odniesieniu do transakcji między dwiema stronami lub dwóch podmiotów należy uznać za hazard, musi być 3 oddzielne i różne elementy obecne: 1) możliwy, 2) Rozpatrzenie i 3) nagrody. pokryję wszystkie trzy elementy, jak odnoszą się do dubli aukcje online

1) – rozpatrzenie:

W prawie umów uwagę, gdy określone w sposób ogólny, może oznaczać niczego wartościowego. Może to obejmować niczego z pieniędzy na rezygnację z prawa do przyszłych zobowiązań, a nawet przyszłej ustawy. Jednak w amerykańskiej ustawie hazardowej, analiza odnosi się ściśle do pieniędzy. Pieniądze muszą być zagrożone w transakcji, a gracz dostaje nic w zamian za swoje pieniądze, inne niż możliwość wygrania nagrody, określony jedynie przez przypadek. Ponadto musi on lub ona również stracić pieniądze na stałe nie ma zysku, usług lub towarów w zamian.

Standard Aukcja Model: W każdym tradycyjnej aukcji element „uwagę” nie istnieje w sensie hazardu. Po zakończeniu aukcji który zaoferował najwyższą cenę zyskuje prawo do zakupu przedmiotu lub przedmiotów w drodze licytacji. Po oferent płaci za przedmiot, sprawa zostanie rozstrzygnięta; zakładając, że on lub ona może faktycznie dokonać płatności. Tak samo jest również prawdziwe „zwykłym” aukcji odwrotnej. Istnieje wiele przykładów firm z listy Fortune 1000 „wykorzystujące” zwykły „odwróconej aukcji z ich dostawców. Firmy takie jak IBM, na przykład, używali aukcje odwrotne w przeszłości.

W Dubli modele aukcji: Dubli eksploatuje dwie aukcje w swoim północnoamerykańskim rynku; Aukcji Express oraz aukcji Unique Bid. W aukcji wyraźnej konsument, w celu sprawdzenia aktualnej ceny elementu, musi wydać jeden kredyt dubli, czyli 80. W tym przypadku konsument nie jest w rzeczywistości zakup szansę kupić; są one jedynie płacić za prawo, aby wyświetlić aktualną cenę przedmiotu.
Artykuł napisany przez: