gry online cywilizacja

gry online cywilizacja

Ebook Creation – zaspokoić swoje docelowa ze swoimi Ebook

Podczas tworzenia ebook, jedno trzeba zawsze pamiętać o swoim tematem jest, aby zaspokoić hobbystów

na temat tego konkretnego tematu. Nie mówię, że daje im to, co myślisz, że potrzebujesz, mówię dać im to, czego domagają się, jasne i proste.

Owszem, może czujesz, że potrzebujesz pewnych informacji tych ludzi, by odnieść sukces bez względu na to, że robią, ale to niekoniecznie jest dobre dla korzyści z ebook. Może zająć się tymi kwestiami, gdy po sprzedaży niektórych eBook i uzyskać następujące.

OK, tutaj jest dobrym sposobem, aby dowiedzieć się, jakie są pewne hobbystów, którzy chcą wiedzieć o ich temat. Got to Yahoo.com i poszukiwanie forów i grup dyskusyjnych na temat tego konkretnego hobby. Na forach, ludzie rozmawiają ze sobą, aby dzielić się pomysłami z innymi.

Sekcja „grupy” z Yahoo.com jest cool, bo tam są wszystkie rodzaje kategoriach do wyboru. Jeśli trzymać kliknięcie na podgrupy, otrzymasz bardziej szczegółowe na temat tego konkretnego tematu. I będzie również wiedzieć, jak wiele dyskusji grupy wymienione są dla danej podkategorii przez liczbę wymienionych obok tej podkategorii.

To wspaniale wiedzieć, bo zamiast tworzyć eBook o ogólnej wiedzy w temacie http://www.a-symetria.pl, można uzyskać nieco bardziej konkretny w tym temacie. I wchodząc coraz głębiej w tym temacie, to wiesz, co bardziej konkretne rzeczy ludzi, którzy chcą wiedzieć o tym temacie.

Na przykład, jeśli piszesz eBook o golfie, czy nie byłoby lepiej, gdyby dokładniej w grze złota? Jak o pisanie o „jak prowadzić piłkę 20 jardów dalej, niż ktokolwiek w grupie?” To byłoby o wiele bardziej skuteczne wtedy, jeśli napisał „Golf dla początkujących” typ książki, prawda?

Aha, i oto kolejna wskazówka, niektóre fora są otwarte dla każdego, kto do niego przyłączyć. Wszystko co musisz zrobić, aby przeczytać, co ludzie dyskutują jest dołączyć je! Raz na forum, wrócić i przeczytać kilka historii.

Uczestniczyć w nich i swoje nazwisko znane także.

Kiedy czytasz i / lub uczestniczyć, dowiesz się, co ta grupa kupuje. Wszystko co musisz zrobić, to odtłuszczone, aby dowiedzieć się, jakie pytania zadają sobie nawzajem o produktach. Wiedząc, jakie są zainteresowani

kupnem jest critial dla ciebie, bo namiętne konsumenci uwielbiają badań przed kupnem.

Artykuł napisany przez: