gry dla edukacyjne

gry dla edukacyjne

Strategia Swoopo – 3 Wskazówki dodać do Swoopo strategii podczas licytacji

Wiele osób uważa Swoopo jako miejsce hazardu, niektóre odnoszą się do niego jako con, oszustwa, ripoff i wszelkiego rodzaju rzeczy. Podstawowym powodem, dla którego większość ludzi nazywają Swoopo strona hazard jest, bo nie rozumieją modelu biznesowego, nie uda im się rozpoznać, jak to działa, a więc oznaczyć to oszustwo.

Innym powodem, dlaczego oni są przekonani, że Swoopo jest niczym więcej niż con to dlatego, że nie uda się przyjąć strategię, a to dlatego, że kończy się utratą pieniędzy i nie zdobywając żadnych aukcji.

Chcę wam powiedzieć o trzy strategie, które można uwzględnić w Swoopo plan gry strategii, które pomogą nie tylko wygrać aukcje, ale również zaoszczędzić sporo pieniędzy w przetargach. Więc oto one:

Front Page Aukcje – To jest oczywiste, ale większość z oferentów nie rozumiem tego. Aukcje, które są wymienione na stronie głównej uzyskać większość ruchu, unikać licytację na nich za wszelką cenę. Ponieważ są one na pierwszej stronie, że przyciągają każdy dokonywania szansę wygrać aukcję prawie niemożliwe ze statystycznego punktu widzenia. Im mniej ludzi tam licytujesz, tym większe masz szanse wygrać aukcję.

100% Off WOŚP – aukcje te są bardzo niebezpieczne i nie wiem, czy idą lub wyjazdem na nich. Chodzi mi o to, że ceny na tych aukcji może pójść bardzo wysoka, oczywiście nie ma nic płacić, więc nie ma potrzeby, aby go cap na poziomie RRP. Z dala od tego rodzaju aukcjach.

Jednoczesne Aukcje – widziałem aukcje gdzie dwie różne aukcje zostały uruchomione w tym samym czasie w tej samej pozycji. Nie wiem, czy to błąd ze strony Swoopo ponieważ z ekonomicznego punktu widzenia jesteś rozdzielając zainteresowanie powodując cena pójść nie tak wysoki. Miej oko na takich aukcjach, ponieważ stanowią one dobrą okazję do worka okazja.

Posiadanie strategii Swoopo jest konieczne, jeśli naprawdę chcę wygrać aukcje na Swoopo. Twoja strategia Swoopo nie powinna być tylko jedna sztuczka, ale trzeba mieć arsenał strategii swoje rękawy, co będzie zdmuchnąć swoją konkurencję i pomóc wygrać te aukcje.

Artykuł napisany przez: